MÖÖBLI DISAINER- MÜÜGIKONSULTANT
Tööpakkumise number #693766

9
Grandber Sisustus OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • klientide sisustusalane nõustamine ja aktiivne müügitöö salongis

  • köögimööbli ja garderoobikappide projekteerimine

  • pakutavate brändide ja toodetega kursisolek

  • pakkumiste ja mööblijooniste koostamine ning tellimuste vormistamine

Ootused kandidaadile

  • mööblijooniste lugemise ja koostamise oskus

  • eelnev müügitöö kogemus eritellimusmööbli valdkonnas

  • huvi disaini- ja kunstivaldkonna vastu

  • läbirääkimis- ja suhtlemisoskus, kliendisuhtlusele orienteeritus, kohusetundlikkus

  • Mõne joonestusprogrammi tundmine

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast tööd ja arenguvõimalusi
  • stabiilset töökohta Tallinna kesklinnas, Tatari 23/25
  • võimalust töötada igapäevaselt koos oma ala spetsialistidega
  • põhjalikke tootekoolitusi

Kandideerimine ja lisainfo:

Kandideeri läbi CV Keskuse või küsi lisa telefoni 521 6405 teel (CV Keskuse värbamiskonsultant Jekaterina Popova).

Tööpakkumise number
#693766

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
29. märts 2021
MÖÖBLI DISAINER- MÜÜGIKONSULTANT MÖÖBLI DISAINER- MÜÜGIKONSULTANT

CV Keskuse klient on Teie kodu või ettevõtte sisustamisega tegelev Grandber Sisustus OÜ. Tänu laiale tootevalikule ja kogemustega projektijuhtidele suudame oma klientidele pakkuda parimaid sisustuslahendusi.
Loe lisaks: www.grandber.ee

Vaata rohkem