Värsked tööpakkumised

Montöör/metallitööline (Fitter)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 111338

Tööpakkumise number

111338

Töö kirjeldus

torude paigaldamine ja jooniste (3D Isometric) järgi kokku panemine;
töö roostevaba terasega, DUPLEX, CS

Nõudmised kandidaadile

Soovitavalt inglise keele oskus;
Vastavad tunnistused tööks.

Ettevõte pakub

Tasuta edasi-tagasi sõit ja kohapeal elamine;
Leping platvormil: 2 nädalat tööl, 2 nädalat kodus
Leping maal töötajatele: 2-3 kuud tööl, 2-3 nädalat kodus või 2-6 nädalat;

Lisainfo

Rohkema info saamiseks saatke meile oma inglise keelne CV, mille vormi leiate meie kodulehelt.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
23. august 2007
Kuulutus sisestati:
5. juuni 2007

Ocean View OÜ alustas oma tegevust 2005 aasta mais. Peakontor asub Tallinnas ning alates 2007 aasta jaanuarist on firmal esindus ka Põhja- Hollandis. Oleme Eesti firma, kes on spetsialiseerunud personali värbamisele laevadele (kruiisilaevad, jahid, kaubalaevad, tankerid, parvlaevad, puksiirid, süvenduslaevad jpt). Vahendame ka keevitajaid ja metallitöölisi platvormidele ning laevatehastesse.