Värsked tööpakkumised

Montöör

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 81102

Tööpakkumise number

81102

Töö kirjeldus

elektrikilpide montaaz

Nõudmised kandidaadile

Elektriskeemide lugemise oskus, hea tehniline taip, täpsus ja korrektsus.
Kasuks tuleb elektrialane eriharidus ja/või töökogemus, eesti keele oskus.

Pakume kindlat ja head sissetulekut, peale väljaõppe perioodi töötasu üle Eesti keskmise, huvitavat ja mitmekülgset tööd rahvusvahelises firmas, tööalast väljaõpet, ning mitmeid soodustusi (sportimistoetus, toitlustussoodustus, ettevõtte poolt korraldatud transport jms), kaasaegset töökeskkonda ja häid töövahendeid.

Lisainfo

Keilas paiknev Madalpingesüsteemide tehas tegeleb elektrikilpide tootmisega.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. november 2006
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2006

ABB AS kuulub rahvusvahelisse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri- ja tööstusettevõtteid energeetika-ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab 107 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti 730 inimest