Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #20708

Monteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Markiiside (klassikaline markiis, liigendvarre markiis) monteerimine, pakkimine, vajadusel ka abitööd teistes tootmise osades.

Ootused kandidaadile

20-35 aastane meesterahvas, kohusetundlik, aus, tugev ja terve.

Pakume tööd heades töötingimustes, stabiilses ettevõttes mis on tegutsenud alates aastast 1994.

Tööpakkumise number
#20708

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. aprill 2003
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2003

Ribakardinad, rulood, püstlamellkardinad, markiisid, liigend- ja lükanduksed. Tootmine, jae-, hulgi- ja projektimüük.

Vaata rohkem

Monteerija