Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637385

Monteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõte tegeleb minikaravanide (Kupler) tootmisega. Kupler on tilgakujuline väike haagissuvila, mille ehitamisel on pööratud väga suurt tähelepanu kvaliteedile.
Pisike, kuid sellel on olemas kõik vajalik mugavaks puhkuseks.

Kupleri meeskonnaga on oodatud liituma tehniliselt taiplik, lahtiste käte ja kohusetundlik TOOTMISTÖÖLINE Kelle peamiseks tööülesandeks on minikaravani monteerimine algusest lõpuni.

Ootused kandidaadile

  • Korrektsus

  • täpsus

  • tehniline mõtlemine

  • hea oleks tisleri kogemus

Ettevõte pakub

  • Väljaõpet,
  • Stabiilset sissetulekut
  • Paindlikku tööaega
    Asume Tallinna külje all Saue vallas, Jõgisoo külas Tedremaa teel.

Tööpakkumise number
#637385

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
19. märts 2020

Ettevõte tegeleb minikaravanide (Kupler) tootmisega. Kupler on tilgakujuline väike haagissuvila, mille ehitamisel on pööratud väga suurt tähelepanu kvaliteedile. See on ökonoomne ning pilkupüüdev.

Vaata rohkem

Monteerija