Värsked tööpakkumised

Monteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 164715

Tööpakkumise number

164715

Töö kirjeldus

Tööstuslike reduktorite monteerimine Karkkilas, Soomes.
Tööstuslike reduktorite(käigukastide) montaaz.
Hammastarataste, võllide, korpuste, laagrite, tihendite jne. kokkupanek ja reguleerimine.

Nõudmised kandidaadile

Vajalikud teadmised ja töökogemused mehaanika/ elektroonika montaazi valdkonnas.
Kasuks tulevad oskused hüdraulika ja pneumaatika monteerimisel, ka teiste metallitööde oskused.
Jooniste lugemisoskus.
Vajalik soome keele oskus heal suhtlustasandil,
Tööl käimist kergendab auto kasutamise vöimalus.

Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele (tunnitasu+ vahetustasud).
Paindlik töögraafik ja võimalus teha ületunde.
Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
16. september 2008

Soome kontserni Barona tütarettevõte Barona Eesti OÜ tegevusvaldkonnaks on tööjõu rentimine ja vahendamine tööstus-, logistika-ja ehitusettevõtetele nii Eestis kui ka välismaal.