Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299349

Monteerija-pakkija

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Valmistoodangu monteerimine, pakkimine ja laadimine.

Ootused kandidaadile

* eesti keele oskus kõnes
* avatud suhtleja
* hea füüsiline vorm
* oskus iseseisvalt mõelda
* vähemalt põhiharidus
* distsiplineeritud ja kohusetundlik ning aus;

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd arenevas ettevõttes
  • Tasu vastavalt enda töökusele

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • Eelnev töökogemus pehme mööbli või madratsi tootmises vastaval ametikohal.

Tööpakkumise number
#299349

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
16. märts 2013
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2013

Pehme mööbli, madratsite ja mootorvoodite tootmisega tegelev Eesti ettevõte , mis turustab rohkem kui 90 % oma toodangust Skandinaavia riikidesse, otsib seoses uue tootmisüksuse avamisega Võru maakonnas, Kääpa külas, oma meeskonda järgmisi töötajaid:

Vaata rohkem