Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #674482

Monteerija/ paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööks on:
Mööbli paigaldus - nii kodudes, kontoris kui avalikus ruumis
Sisustuselementide paigaldus - näiteks seinatahveldused, aknalauad, radiaatorikatted
Vajadusel paigaldad ka siseuksi, paned liiste  ja monteerid moodulvaheseinasid.

Ootused kandidaadile

Töö eeldab, et

Oskad kasutada käsitööriistu - trell, saag ja frees ei ole sulle võõrad.

Suudad lugeda tehnilisi jooniseid, omad tehnilist taipu ja suudad oma tööd planeerida.

Tead, et tähtis on alati parim tulemus ja kliendi rahulolu

Oled hea suhtleja ja jääd alati rahulikuks ja viisakaks.

Olev valmis ka pikemateks töölähetusteks ja tööks paindliku graafikuga

Räägid ja kirjutad vabalt eesti keeles, abiks on vene, soome ja inglise keele oskus.

Paha ei tee, kui omad autojuhi lubasid.

Kasuks tuleb kogemus köögitehnika integreerimisel (elekter, santehnilised tööd)

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd väikses ja sõbralikus kollektiivis.

Iga päev uusi ja huvitavaid väljakutseid

Tööpakkumise number
#674482

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 950 - 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
11. november 2020

CVKeskus.ee klient

MÖÖBLI & SISUSTUSELEMENTIDE PAIGALDUS

Vaata rohkem