Värsked tööpakkumised

Monteerija - keevitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 124419

Tööpakkumise number

124419

Töö kirjeldus

Seose firma pideva arenguga ootame oma meeldivasse meeskonda juurde neoon- ja valgusreklaamide monteerijaid. Antud töö teeb huvitavaks iga tellimuse individuaalsus ja kordumatus ning võimalus näha oma kätetööd säramas öises linnas.
Töö lühikirjeldus oleks neoon- ja valgusreklaamide konstruktsioonide keevitamine, montaaz ja paigaldus. Tegu oleks tööga, kus peamiselt tuleks keevitada erinevaid raame ja konstruktsioone. Põhiliseks materjaliks on alumiinium. Samuti tuleks valmistatud reklaamid ka raamidele kinnitada ning aeg-ajalt tegeleda paigaldustöödega.

Nõudmised kandidaadile

• keevitamiskogemus
• meeskonnatööoskus
• arenemisvõimelisus
• julgus töötada kõrgustes
• hea tehniline taip
• kohusetundlikkus ja täpsus
• mõtlemisvõimelisus

Pakume omalt poolt huvitavat ja mitmekülgset tööd täistööajaga. Sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi. Palju erinevaid töösituatsioone ning võimalust tunda rahulou oma tööst ning tulemustest.

Lisainfo

Kandideerimisel tuleb kasuks juhilubade olemasolu. Samuti eelnevad kogemused elektritööde ja/või montaazitööde valdkonnas.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
18. september 2007

JAA Disain on suurte kogemustega ja kiiresti arenev neoon- j a valgusreklaamide tootja. Meie klientideks on suuremad ja väiksemad Eesti ning skandinaavia ettevõtted.