Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52855

Montaažitööline-betoneerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Betoonkonstruktsioonide ehitamine hõlmab erinevaid tegevusi betooni valmistamisest kuni monoliitse konstruktsiooni valmimiseni või valmis ehituselementide paigaldamiseni ehitusplatsil.

Ootused kandidaadile

kohuse- ja vastutustundlikust, loogilist mõtlemist, projekti lugemisoskust, planeerimisoskust, liigutuste täpsust, käelist osavust, koormustaluvust, õpivalmidust ning oskust töötada meeskonnas. Vajalik on tehniline taip ning hea koordinatsioon.

stabiilset tööd, kindlat sissetulekut vastavalt töötulemustele,
korralikke töövahendeid, täienduskoolitusi

Lisainfo

Oleme huvitatud ka toimivatest brigaadidest
Töö asukoht on Tallinn, Harjumaa

Tööpakkumise number
#52855