Värsked tööpakkumised

Montaažitööline-betoneerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 52855

Tööpakkumise number

52855

Töö kirjeldus

Betoonkonstruktsioonide ehitamine hõlmab erinevaid tegevusi betooni valmistamisest kuni monoliitse konstruktsiooni valmimiseni või valmis ehituselementide paigaldamiseni ehitusplatsil.

Nõudmised kandidaadile

kohuse- ja vastutustundlikust, loogilist mõtlemist, projekti lugemisoskust, planeerimisoskust, liigutuste täpsust, käelist osavust, koormustaluvust, õpivalmidust ning oskust töötada meeskonnas. Vajalik on tehniline taip ning hea koordinatsioon.

stabiilset tööd, kindlat sissetulekut vastavalt töötulemustele,
korralikke töövahendeid, täienduskoolitusi

Lisainfo

Oleme huvitatud ka toimivatest brigaadidest
Töö asukoht on Tallinn, Harjumaa

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
10. november 2005
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2005

Betoneks Ehitus OÜ moodustati 2003 a. märtsis AS Betoneks tütarettevõttena. Sellest ajast alates oleme Eesti ehitusturul toiminud nii peatöövõtja kui ka alltöövõtja ja projektijuhina, kelle põhitegevuseks on betoonelementide montaaž, monoliitbetooni- ja üldehitustööd.