Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #50919

Montaažitööline-betoneerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • betoondetailide montaaž
  • monoliitbetoontööd
  • raketiste valmistamine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 3-aastane ehitustöö kogemus
  • kohusetundlikkus
  • püsivus

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd arenevas ehitusettevõttes
  • korralikke töövahendeid
  • konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

  • Töö asukoht on Tallinn

Tööpakkumise number
#50919

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
6. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
6. september 2005

Betoneks Ehitus OÜ moodustati 2003 a. märtsis AS Betoneks tütarettevõttena. Sellest ajast alates oleme Eesti ehitusturul toiminud nii peatöövõtja kui ka alltöövõtja ja projektijuhina, kelle põhitegevuseks on betoonelementide montaaž, monoliitbetooni- ja üldehitustööd.

Vaata rohkem