Värsked tööpakkumised

Montaažilukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 586262

Tööpakkumise number

586262

Töö kirjeldus

• soojakhaagiste ja minikaravanide monteerimine

Tööaeg on E - R kell 8.00 -16.30, lõuna kell 12.00 - 12.30,
mõnikord võib tekkida vajadus teha ületunnitööd (vastava tariifiga).
Meie ettevõttes on kollektiivpuhkus 2 osas, 2+2 nädalat

Nõudmised kandidaadile

• peamiste käsitööriistade (needipüstol, trell, el. mutrikeeraja) kasutamise oskus
• kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus, ausus
• kasuks tuleb eelnev töökogemus (montaaži)lukksepana või ehitajana

• töökoht on 2018. a. valminud kaasaegses tootmishoones, mugavad söögi-, pesemis- ja riietusruumid, firma poolt tööriided, kõik vajalikud isikukaitsevahendid, toetame sportimist, korraldame firmaüritusi, võimaldame lisapuhkusepäevi vastavalt staažile,
• pakume arvestatavat soodustust oma toodangu ja firmariiete soetamisel,
• pakume stabiilset tööd (ettevõttel pole maksuvõlgu, mitmete töötajate staaž Respos on 20 -27 aastat, paljude isade eeskujul on ka nende pojad meil tööle asunud)
• sõbralikku kollektiivi, rahulikku ja asjalikku töökeskkonda.

Lisainfo

Lisainfo: Merce Antons, merce(ät)respo.ee
Sobivate kandidaatidega võtame ühendust

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
19. märts 2019

AS Respo Haagised on ligi 130 töötajaga sõiduauto järelhaagiseid tootev ettevõte Tõrvandis Tartumaal.
Seoses tellimuste kasvu ja töömahu suurenemisega ootame tööle montaažilukkseppi.