Tööpakkumise number

596743

Töö kirjeldus

• soojakhaagiste ja minikaravanide monteerimine sisetingimustes
• erinevate siseviimistlustööde teostamine
• tööaeg on E - R kell 8.00 -16.30, lõuna kell 12.00 - 12.30,

Nõudmised kandidaadile

• peamiste käsitööriistade (needipüstol, trell, el. mutrikeeraja) kasutamise oskus
• kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus, ausus
• kasuks tuleb eelnev töökogemus (montaaži)lukksepana või ehitajana

Ettevõte pakub

Töökoht on 2018. a. valminud kaasaegses tootmishoones.
• firma poolt tööriided, samuti kõik vajalikud isikukaitsevahendid
• toetame sportimist, korraldame firmaüritusi, võimaldame lisapuhkusepäevi vastavalt staažile
• pakume arvestatavat soodustust oma toodangu ja firmariiete soetamisel
• pakume stabiilset tööd ja palka (ettevõttel pole maksuvõlgu, mitmete töötajate staaž Respos on 20 -27 aastat ning paljude isade eeskujul on ka nende pojad meile tööle asunud)
• sõbralikku kollektiivi ja asjalikku töökeskkonda

Lisainfo

Küsimuste korral pöörduda julgelt, helistades +372 51 24 375 - vastab personalijuht Eeva Adamson.
Sobivate kandidaatidega võtame ühendust jooksvalt, kuid vastame kindlasti kõigile hiljemalt 15.06.2019.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
13. mai 2019
Soovin kandideerida

Montaažilukksepp

RESPO HAAGISED AS

AS Respo Haagised on ligi 130 töötajaga sõiduauto järelhaagiseid tootev ettevõte Tõrvandis Tartumaal.
Seoses tellimuste kasvu ja töömahu suurenemisega ootame tööle püsikohaga töötajaid.

Avan ettevõtte profiili