Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39416

Monoliitbetoonitööde projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitusobjektil monoliitbetoonitööde juhtimine alates vundamendist. Seinte, lagede, talade-postide valu koos materjalide, tööjõu ja mehhanismide komplekteerimisega.

Ootused kandidaadile

* ehitusalane haridus
* eelnev betoontööde töökogemus
* suhtlemisoskus
* iseseisvus, algatus- ja vastutusvõime
* pingetaluvus, kohusetundlikkus ja korektsus
* arvuti kasutamise oskus
* eesti ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

* eneseteostamise ja -arendamise võimalust
* oskustele vastavat töötasu ja tulemuspalka

Tööpakkumise number
#39416