Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64463

Monitooringu assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Monitooringu assistendi peamised tööülesanded on

  • andmete operatiivne sisestamine arvutiprogrammi
  • andmebaasi haldamine
  • andmete kontrollimine
  • infoedastus
  • monitooringuspetsialisti assisteerimine

Ootused kandidaadile

Eeldame

  • vähemalt keskhariduse olemasolu
  • head eesti kõne- ja kirjakeele oskust
  • kogemusi ja oskusi tööks arvutiga
  • tahet arendada oma teadmisi valvetehnika valdkonnas
  • süsteemsust, täpsust ja kohusetundlikkust
  • vene kõnekeele oskust

Eeliseks on
  • inglise keele oskus
  • varasem töökogemus assistendi või andmesisestajana
  • oskus kasutada kaasaaegset büroo- ja turvatehnikat

Ettevõte pakub

  • töötasu alates 6500 krooni kuus
  • väljaõpet
  • stabiilset tööd ja firmasiseseid arenguvõimalusi
  • sõbralikku kollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • karjäärivõimalust

Tööpakkumise number
#64463