https://www.cvkeskus.ee/121625

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Monitoorija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 121625

Tööpakkumise number

121625

Töö kirjeldus

Töö peamine eesmärk on perearstide poolt kogutud andmete terviklikkuse ja õigsuse ning andmekogumise protsessi vastavuse kontrollimine. Töö teostatakse osaliselt asutuse kontoris ja osaliselt väljasõitudega andmekogujate-perearstide juurde. Monitoorija allub otseselt monitooringu osakonna juhatajale.


Nõudmised kandidaadile

Antud tööle sobib meditsiinilise kõrgharidusega ja soovitavalt praktilise arstitöö kogemusega inimene, kes on kiire, täpne ja korrektne. On nõudlik nii enda kui teiste suhtes. On valmis töötama kõrgendatud turvanõuetega andmetega ning järgima täpselt nende töötlemise nõudeid. Oskab väga hästi eesti ja vene keelt. On aus, siiras ja hooliv nii kolleegide kui koostööpartnerite suhtes. On valmis hea töö tegemise nimel Eesti piires ringi liikuma. Omab B-kategooria autojuhilube ja valdab arvutit tavakasutaja tasemel.


Ettevõte pakub

Võimalust osaleda millegi maailmas tõeliselt ainulaadse tegemisel.
Palju pingelist, huvitavat ja arendavat tööd.
Noort, sõbralikku ja aktiivset meeskonda.
Korralikke ja kaasaegseid töötingimusi ja –vahendeid, sh telefonikompensatsiooni, sülearvutit.
Konkurentsivõimelist, võimetele vastavat töötasu.


Lisainfo

Monitoorijate kasutuses on ametiauto.


Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. september 2007
Kuulutus sisestati:
30. august 2007
Brutopalk:
Alates 18000 EEK kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Eesti Geenivaramu on asutus, kelle eesmärgiks on luua maailmas unikaalne ja põhjalik terviseandmete ja bioloogilise materjali kogu, mis hõlmaks ligi 10% Eesti täiskasvanud elanikkonnast. Algselt erakapitali toel loodud ettevõtmist toetab aktiivselt Eesti riik, mille tulemusena liitus Geenivaramu 2007.a. Tartu Ülikooliga, olles täna Ülikooli alluvuses olev teadus- ja arendusasutus..
Aastatel 2007-2010 kogutakse Geenivaramusse täiendavalt ligi 90 000 inimese andmed.
Kogutud andmeid väljastatakse anonüümsetena erinevatesse mainekatesse rahvusvahelistesse ja kodumaistesse meditsiinilistesse ja teadusuuringuisse, mille eesmärkideks on haiguste, ravimite toime ja geenide vaheliste seoste leidmine.