Värsked tööpakkumised

Molekulaarbioloogia laborispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424596

Tööpakkumise number

424596

Töö kirjeldus

Kui oled oma ala asjatundja, otsid uusi väljakutseid ning soovid kuuluda Eesti ja Euroopa suurima labori koosseisu, siis ootame Sinu CV-d ja kaaskirja!

Töökoht ja väljaõpe on esialgu Tartus, suvel 2017 kolib üksus Tallinnasse.

Molekulaarbioloogia üksuse laborispetsialist:
* interpreteerib, kinnitab ja väljastab vastuseid;
* osaleb labori igapäevases töös;
* arendab ja juurutab uusi metoodikaid, sh koostab vajaliku dokumentatsiooni;
* planeerib ja teostab arendusprojekte;
* hoiab end valdkonnaga kursis, teeb koolitusi/viib läbi loenguid ning konsulteerib erialase pädevuse piires kliente.

Tööle asumise aeg: aug/sept 2016

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et Sul on:
* erialane haridus (vähemalt magistrikraad);
* väga hea eesti ja inglise keele oskus;
* väga hea koostöövõime, analüüsioskus, otsustus- ja vastutusvõime ning püsivus.

Kindla eelise annab eelnev töö- või praktikakogemus teadus- või meditsiinilaboris.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
* pühendunud ja imelisi kolleege;
* väljakutseid kasvavas ja arenevas kaasaegses ettevõttes;
* võimalusi rääkida kaasa ja näidata initsiatiivi üles oma valdkonna arendamises;
* häid töötingimusi ja motivatsioonipaketti.

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
23. mai 2016

synlab Eesti OÜ on Eesti suurim erakapitalil põhinev üle 20-aastase kogemusega meditsiinilabor.
Ettevõtte põhitegevuseks on laboriteenuse pakkumine oma klientidele – perearstidele, ambulatoorse ja statsionaarse eriarstiabi osutajatele, töötervishoiukeskustele, erinevatele riiklikele institutsioonidele ja eraisikutele.
Laboriteenus hõlmab proovimaterjalide kogumist ja transporti, laboratoorsete analüüside teostamist, vastuste valideerimist ning edastamist teenuse tellijatele, vajadusel laborispetsialistide konsultatsioone, klientide informeerimist töö paremaks korraldamiseks ning uuenduste juurutamist.

synlab Eesti missiooniks on pakkuda inimestele tervisliku seisundi hindamiseks laia valikut usaldusväärseid ja kliendisõbralikke meditsiinidiagnostika lahendusi.