Värsked tööpakkumised

Moevaldkonna PR konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119483

Tööpakkumise number

119483

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanded on seotud PR teenuste osutamisega rõivatootjatele ja disaineritele. Sa vastutad selle eest, et meie klientide tooted (rõivad, aksessuaarid, kingad) leiaksid meedias maksimaalse fotokajastuse. Selleks hoiad Sa ennast kursis meie klientide tootevaliku ning moetrendidega, suhtled aktiivselt meediaväljaannete moetoimetajate/stilistidega, aidates neil jõuda parima fotovalikuni. Kui Sa oled näinud filmi „Saatan kannab Pradat”, siis Sa mõistad, et see töö on sarnane sellega, mida tegi ajakirja „Runway” raudse rusikaga peatoimetajat kehastanud Meryl Streep : )

Nõudmised kandidaadile

Eeldame Sinult huvi moemaailma ja selle trendide vastu ning ärilist mõtlemist. Sa õnnestud selles töös, kui Sa oled oma loomult ettevõtlik ning suudad ise oma tegevusi planeerida. Kasuks tuleb, kui Sa mõistad meediamaailmas toimuvat, oled pakkunud lahendusi äriklientidele või töötanud stilistina. Selles töös ei saa läbi positiivse ellusuhtumiseta ning järjepidevuseta, mis on eelduseks heade suhete säilimisele koostööpartneritega. Kuna Polhem on rahvusvaheline firma, siis pead Sa valdama inglise keelt.

Pakume Sulle võimalust olla Eesti moemaailma „hall kardinal” ning rääkida kaasa uute moevoolude kujunemises. Sinu käsutada on Tallinna vanalinnas asuv 100 ruutmeetri suurune showroom. Pakume Sulle unikaalset võimalust esindada Eestis arvestatavaid brände turul, kus on nõrk konkurents ning hulgaliselt võimalusi. Selles töös hakkad Sa kokku puutuma stilistide, rõivatootjate, meediaväljaannete esindajate ning disaineritega ning omandad muljetavaldava kontaktide pagasi. Põhipalk, mida PR konsultandile pakume, on soliidne. Motivatsioonipakett sisaldab ka nii auto- kui mobiiltelefonikompensatsiooni.

Lisainfo

Vt lähemalt www.polhem.com

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. september 2007
Kuulutus sisestati:
14. august 2007

Polhem PR on Skandinaavia juhtiv moe-, ilu- ja sisustusvaldkonna ettevõtetele PR teenuseid pakkuv ettevõte. Eestis on Polhem PR opereerinud kaks aastat ning esindab selliseid kaubamärke nagu Lindex, Iitala, Pilgrim, Riviera, Vivian Vau, Camper, Blue Ribbon jne. Polhem vastutab selle eest, et tema klientide looming leiaks piisava meediakajastuse moe-, naiste- ja ajaviiteajakirjanduses. Otsime Eestisse ambitsioonikat