Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #186436

Moekunstnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Disainer kavandab aastas 3 naisterõivaste moekollektsiooni.
Tööülesannete hulka kuulub:
kangaste valik
moejoonised
koostöö konstruktori ja tehnoloogiga.

Ootused kandidaadile

erialane haridus.
eelnev tööstusdisaini kogemus vähemalt 2 aastat
ingliskeele oskus

Ettevõte pakub

Võimetele vastavat palka.
Usinaid ja rõõmsaid töökaaslaseid.
Tööd huvitavate toodetega.
Töökohta kesklinnas..

Lisainfo

Kui tunned, et see on sinu võimalus kes sa oled huvitatud tööst moekollektsiooni loomisel, võta osa konkursist.
Vastame ainult tingimustele vastavatele tööotsijatele.

Tööpakkumise number
#186436

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2009
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2009

CVKeskus.ee klient

disainime ja toodame naisterõivaste moekollektsioone.

Vaata rohkem

Moekunstnik