Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #547668

Moeehete kaupluse klienditeenindaja, Rakvere

CVKeskus.ee klient
Rakvere, Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kliendisõbraliku teeninduse tagamine
kauba tundmine ning selle oskuslik presenteerimine
toodete väljapanek ja väljapanekute korrashoid
igapäevaste probleemide lahendamine
Sobib ideaalselt kooli kõrvalt töötamiseks.

Pakume osalise koormusega tööd (15-20 tundi nädalas).

Ootused kandidaadile

eelnev klienditeeninduskogemus
võime töötada omal initsiatiivil
planeerimisoskus ning hea pingetaluvus
hea suhtlemisoskus
kohusetunne ja ausus
stiilitunnetus

Kasuks tuleb:
energilisus ja organiseerimisoskus
positiivsus ja rõõmsameelsus

Ettevõte pakub

paindlikku graafikut

Tööpakkumise number
#547668