Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #213138

MOEAKSESSUAARIDE KAUPLUSE KLIENDITEENINDAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

NÕUTUD TÖÖKOGEMUS 2 - 5 aastat.

Tööülesanded

  • kaupluste juhataja assisteerimine
  • igapäevaste probleemide lahendamine
  • väljapanekute korrashoid
  • klientide teenindamine ja nõustamine

Ootused kandidaadile

  • kandideerimise eelduseks on eelnev klienditeeninduskogemus
  • võime töötada omal initsiatiivil
  • stiilitunnetus
  • kohusetunne ja ausus
  • viisakus ja hea suhtlemisoskus
  • energilisus, organiseerimisoskus
  • positiivsus ning rõõmsameelsus

Ettevõte pakub

  • väga head tasustamispaketti
  • arenemisvõimalusi
  • kvaliteetset koolitust
  • paindlikku graafikut

Lisainfo

Otsime kogemustega ja energilisi klienditeenindajaid glamuursetesse naiste moeaksessuaaride kauplustesse.

LISAGE KINDLASTI OMA KANDIDEERIMISAVALDUSELE KA SOOVITAJA NIMI JA KONTAKTANDMED.

Tööpakkumise number
#213138

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
24. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
24. november 2010

Expressions on rahvusvaheline naiste moeaksessuaaride jae- ja hulgimüügiga tegelev kauplustekett. Tallinnas on firmal kauplused Viru, Kristiine ja Ülemiste kaubanduskeskustes. Veel on meie esinduskauplused Tartus Lõunakeskuses, Tasku moe- ja vabaajakeskuses, Pärnus Kaubamajakas ja Pärnu Keskuses, Rakveres Põhjakeskuses ning Kuressaares Auriga keskuses.

Vaata rohkem