Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #219567

Moeaksessuaaride kaupluse klienditeenindaja Rakvere

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

NÕUTUD TÖÖKOGEMUS vähemalt 2 aastat.

Tööülesanded

  • igapäevaste probleemide lahendamine
  • väljapanekute korrashoid
  • klientidega suhtlemine ja nende nõustamine

Ootused kandidaadile

  • kandideerimise eelduseks on eelnev klienditeeninduskogemus
  • väga hea vene keele oskus
  • stiilitunnetus
  • viisakus ja hea suhtlemisoskus
  • kohusetunne ja aus
  • energilisus ning organiseerimisoskus
  • positiivsus, rõõmsameelsus

Ettevõte pakub

  • väga head tasustamispaketti
  • kvaliteetset koolitust
  • paindlikku graafikut

Lisainfo

Otsime kogemustega klienditeenindajaid.

LISAGE OMA KANDIDEERIMISAVALDUSELE KA SOOVITAJA NIMI JA KONTAKTANDMED.

Tööpakkumise number
#219567

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. märts 2011
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2011

Expressions on rahvusvaheline naiste moeaksessuaaride jae- ja hulgimüügiga tegelev kauplustekett. Tallinnas on firmal kauplused Viru, Kristiine ja Ülemiste kaubanduskeskustes. Veel on meie esinduskauplused Tartus Lõunakeskuses, Tasku moe- ja vabaajakeskuses, Pärnus Kaubamajakas ja Pärnu Keskuses, Rakveres Põhjakeskuses ning Kuressaares Auriga keskuses.

Vaata rohkem