Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65962

Moe ja -teksarõivaste hankija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-vastavalt tehtud analüüsidele koostada iga hooaeg teksa - ja rõivakollektsioonide tellimused
-planeerida tellimuseks vajalikud kogused
- suhelda tarnijatega (põhiliselt inglise keeles e-maili abil)

Ootused kandidaadile

- koostöövalmidust ja meeskonnatööd
- analüüsi ja planeerimisoskusi
- kõrgharidust või selle poole pürgimist
- inglise keele oskust

-huvitavat tööd tuntud rahvusvaheliste moe- ja teksamärkidega (Tommy Hilfiger, Pierre Cardin, Energie, Miss Sixty)
-komandeeringuid (Itaalia, Holland, Prantsusmaa, Saksamaa)
-sõbralikke töökaaslasi ja meeldivat tööõhkkonda
-väga head palka

Tööpakkumise number
#65962