Värsked tööpakkumised

Modulbokside valmistus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 230463

Tööpakkumise number

230463

Töö kirjeldus

Otsime Soome, Uusikaupunki piirkonda keevitusoskusega metallimehi (+ plekitööde kogemus), kes valmistavad metall-plekk modulbokse, ning oleks nõutud ka MIG keevituskogemus. Töö seisneg modulbokside, modulkajutite valmistamises-... ukse- ja aknaavade lõikamine, puurimine, metalliistude valmistus, mig keevitus, montaaz...

Nõudmised kandidaadile

Metallimees, kel piisav plekitööde kogemus, jooniste lugemise oskus, mig keevituskogemus kogemus, soome keel suhtlustasandil. Nõutud on nii tuletöö- kui ka tööturvalisuuskaart.

Ametlik lepingut, Head palkka kokkuleppel , elamine organiseeritakse, töökohti 10-15, + otsime eestöölist (nokkamiest)

Lisainfo

Töö algab kohe! NB! Ilma tööturvalisuus- ja tuletöö kaardita mitte kandideerida!

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
15. juuni 2011
Kuulutus sisestati:
7. juuni 2011

RS Alleron on personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte. Oleme registreeritud majandustegevuse registris (MTR). Registreeringu number: STT 000131