Värsked tööpakkumised

Modelleerija-konstrueerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 186777

Tööpakkumise number

186777

Töö kirjeldus

Modelleerija-konstrueerija ülesandeks on koostöös disainerite, tootmisjuhtide ja teiste võtmetöötajatega tagada meie toodete hea kvaliteet ning tootevaliku ajakohasus.

Allud Eesti õmblustsehhi juhatajale ning teed aktiivset koostööd nii Eestis kui ka Soomes asuvate kolleegidega. Igapäevase tööna lood kunstniku kavandite põhjal lõikeid ning vastutad lõigete muutmise, arendamise ja haldamise eest.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et oled loov ja laia silmaringiga ning omad loovuse rakendamiseks vajalikku enesedistsipliini, iseseisvust, tööstusliku õmblusvaldkonna töökogemust ning tunned õmblustehnoloogiat. Kandideerimisel annab eelise varasem töökogemus rahvusvahelises keskkonnas.

Kuna Sinu kolleegid asuvad nii Eestis kui Soomes, eeldame valmisolekut viibida tööreisidel Soomes ja töötada paar päeva nädalas Märjamaal.

Oled sobiv kandidaat, kui oled täpne ning paindlik oma valdkonna professionaal. Oluline on soov koos firmaga vastavalt turu ootustele areneda, eesmärgikindlus, hea pingetaluvus ja avatus uutele ideedele. Vajalik on eesti ja inglise keele oskus, soome ja teiste keelte oskust annab kandideerimisel eelise.

Edukale kandidaadile pakume stabiilset tööd rahvusvahelise taustaga tippkvaliteeti pakkuvas ettevõttes, võimalust osaleda valdkonna arendamisel firmas, koolitust Soomes ning konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Tekkis küsimusi? Helista Mercuri Urvali konsultant Tarmo Müürsepale telefonil 6 671 520.
Tunned huvi? Saada oma ingliskeelne avaldus koos CV ja palgasooviga märgusõna “Joutsen” all hiljemalt 5. detsembriks Mercuri Urvalisse (läbi CV Keskuse või Liivalaia 13/15 Tallinn 10118). Kõiki avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.

Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
5. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
6. november 2009

Joutsen Finland Oy on maailma kõige põhjapoolsem suletoodete valmistaja. Firma toodab juba 1936. aastast kaubamärgi Joutsen® all suletekke, sulejopesid ja teisi udusulgedest tooteid.

Valdav osa toodangust eksporditakse nõudlikele Euroopa, Jaapani, Vene, Skandinaavia ja USA klientidele. Joutsen® kaubamärki kandvad tooted on oma koha kinnitanud ka Eesti turul. Joutsen® kaubamärki kandvad sulejoped ja tekid on valmistatud maailma parimatest udusulgedest.

Joutsen® kaubamärgi all müüdav toodang valmib Riihimäel Soomes ja alates 1998. aastast ka Märjamaal, firma Kotkamaa OÜ tehases.

Firma osaleb aktiivselt rahvusvaheliste erialaliitude tegevuses, et traditsioonideküllase äri edasisele arengule kaasa aidata.

Lisainfot firma kohta leiad: www.joutsen.com.

Pakume firma arengu kindlustamiseks tööd MODELLEERIJA-KONSTRUEERIJALE (töökohaga Eestis).