Värsked tööpakkumised

Modell

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 41240

Tööpakkumise number

41240

Töö kirjeldus

Meie ettevõte pakub tööd nii kogemustega kui kogemusteta modellidele järgnevates valdkondades: mood, fotosessioonid, näomodellindus, catwalk.

Oodatud on erinevates vanustes ning erinevas suuruses inimesi. Nii mehi kui naisi.

Nõudmised kandidaadile

kandideerija peaks olema avatud mõtlemisega, positiivne ning paindlik.
valmis uuteks väljakutseteks ning tegelema millegi huvitavaga

Ettevõte pakub

Meie ettevõte on abiks elukoha leidmisel
Algajaile pakume koolituskursuseid, kestvusega 2 nädalat kuni 2 kuud

Lisainfo

Kandideerijal palume saata oma CV ning modellifaili oma varasematest töödest. Kui kandidaadil ei ole modellifaili, siis me palume saata omatehtud foto koos CV-ga.

Modellifaili, kui see on olemas, palume saata aadressil: L.Y.T. International Ringen Laghus PL 655 20101 TURKU, Finland või e-mailile info@ringenlaghus.se või fethi@ringenlaghus.se
Tel:+358 408767345
CV võib olla nii inglise kui ka eesti keeles.

Asukoht:
Välismaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö
Kuulutus aegub:
7. märts 2005
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2005
Brutopalk:
Alates 1800 kuni 3000 EEK kuus