Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #688436

Mobipunkti esinduspood otsib uut müügituge! / Мы ждем в свой коллектив специалиста по обслуживанию клиентов (Customer support)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses tööde mahtude suurenemisega otsime oma meeskonda uut liiget, sest soovime teendindada rohkem kliente võimalikult kiiresti ja kvaliteetselt!

Sinu peamised ülesanded:

  •    Klientidega suhtlemine ja nende igakülgne abistamine telefoni, meili ning messengeri teel
  •   Toodete ning teenuste tutvustamine ja nende müük
  •    Muude teenuste ja müügiga seotud tegevustega abistamine
  • Omalt poolt pakume:

    • Kaasaegseid töötingimusi väga ilusas poes
  • Nooruslikku ja kokkuhoidvat kollektiivi
  • Ettevõttesiseseid soodustusi
  • Erialast väljaõpet
  • Konkurentsivõimelist töötasu ja isiklikku müügiboonust
  • Eeldused kandideerimiseks:

    • Räägid ja kirjutad vabalt eesti, vene ning inglise keeles
  • Sul on olemas eelnev kogemus klienditeeninduse valdkonnas
  • Sa oled Apple toodetaga sina peal ning sul on huvi nende vastu
  • Sa oled valmis töötama täistööajaga ning vahepeal ka nädalavahetustel (graafiku alusel)
  • Töökoht Tallinna kesklinnas, meie esinduskontoris. Tööle asumise aeg esimesel võimalusel. Ootame huviga Sinuga tutvumist!

    В связи с увеличением объема работ мы ищем нового члена нашей команды, так как хотим обслуживать как можно больше клиентов максимально быстро и качественно!

    Ваши основные задачи:

    • Общение и помощь клиентам по электронной почте, телефону и чату
  • Продвижение и продажа продукции и услуг
  • Помощь во взаимодействии с другими услугами и продажами
  • Мы предлагаем:

    • Современные условия работы в очень красивом магазине
  • Молодая и сплоченная команда
  • Корпоративные преимущества
  • Профессиональная подготовка
  • Конкурентная зарплата и личный бонус с продаж
  • Предпочтения для кандидатов:

    • Свободное владение разговорными и письменными эстонским, русским и английским языками.
  • Опыт работы с клиентами
  • Использование и интерес к продукции Apple.
  • Готовность работать на полную ставку и в выходные дни (по расписанию)расписанию)
  • Рабочее место в представительстве Mobipunkt (Rumbi 4). Время начала работы - как можно скорее.

    Tööpakkumise number
    #688436

    Töö tüüp:
    täistööaeg
    Lisainfo:
    palgatöötaja
    Brutopalk: Kuni 10 €/tunnis
    Kuulutus aegub:
    5. märts 2021
    Kuulutus sisestati:
    19. veebruar 2021

    Mobipunkt on noor, kuid kogenud tegijate ettevõtte, mis tegeleb uute kui ka kasutatud Apple seadmete müügi ja remondiga. Tõenäoliselt suurim kasutatud ning uute Apple toodete valikuga ettevõtte Eestis. Oleme alates aastast 2015 müünud üle 10,000 Apple seadme ja sama palju ka parandanud. Meie kliendid on meie partnerid, keda abistame uute seadmete ostul ja leiame lahendused igas olukorras.

    Vaata rohkem