Värsked tööpakkumised

Mobiiltelefonide koostaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118187

Tööpakkumise number

118187

Töö kirjeldus

Pakume pikemaajalist tööd mobiiltelefonide koostajatele Soomes, töö toimub vahetustega vastavalt töögraafikutele ning on täistööajaga. Aitame majutamisel.
Väljaõpe toimub kohapeal, ning varasemat töökogemust ei pea olema.

Nõudmised kandidaadile

Tahet ja soovi töötada välismaal ning soome keele oskust.

Ettevõte pakub

Kollektiivlepingujärgseid töötingimusi ning palka.

Lisainfo

Kadideerimiseks saata oma andmed hiljemalt 24.08.2007 meie kodulehe kaudu www.vmp-group.com. Täiendavat informatsiooni saab telefonil 6831101.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
24. august 2007
Kuulutus sisestati:
6. august 2007
Brutopalk:
Alates 30000 kuni 40000 EEK kuus

Personaliteenuste osutamisega tegelev ettevõte.