Värsked tööpakkumised

Mobiilköökide remontija 6 nädalaks Inglismaale R/793

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62790

Tööpakkumise number

62790

Töö kirjeldus

Lõuna-Inglismaale (Salisbury, Wiltshire) vajatakse üldtöölist vaid 6 nädalaks. Sobiv kandidaat peaks olema tugev meesterahvas ja vilunud mutrivõtmete jms tööriistade käsitsemises.

Tööks on mobiilköökide remontimine-korrastamine. Neid kööke kasutatakse Iraagis väesalkade toitlustamisel ja 5 tuleb praegu tagasi, mida peabki siis lahti lammutama, puhastama ja remontima (päris katkised osad uutega asendama jne). Kasutuskorda tehtult saadetakse need köögid tagasi Iraaki.

Nõudmised kandidaadile

  • Hea mutrivõtmete jm tööriistade kasutusoskus
  • Inglise keel heal suhtlustasandil
  • Tugev mees
  • Eesti pass

Ettevõte pakub

  • Palk £5.50 tunnis
  • Täistööaeg
  • Töö kestus 6 nädalat
  • Majutus tööandja poolt

Lisainfo

Huvitatutel palume saata CV INGLISE KEELES.

Vahendustasu Abel Staffil ei ole!

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. märts 2006
Kuulutus sisestati:
21. märts 2006
Brutopalk:
Alates 1265 EEK tunnis

Abel Staff Ltd is a UK employment company, specialising within all sectors of the UK Recruitment Industry. The founders
have over 20+ years experience of the UK Recruitment Industry, working with many of the largest UK employers. Abel Staff source candidates from the new EU Accession States comprising; Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Czech Republic, Slovakia, Hungary & Slovenia on behalf of their many UK clients.