Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56235

Mobiiliteenuste projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

SMS-teenuste ja -rakenduste loomine ja väljatöötamine
Mobiilse meedia projektide juhtimine, järelvalve ja tulemuste analüüs
Allhankijate töö organiseerimine ja järelvalve

Ootused kandidaadile

Tunneb suurt huvi interaktiivse meedia valdkonna vastu, soovib end sel alal teostada
Kogenud mobiilsete teenuste kasutaja
Vilunud suhtleja ning hea meeskonnatöötaja

Kasuks tuleb:
Projekti juhtimise kogemus
Reklaami- või meediaalane haridus või selle omandamine

Ettevõte pakub

Vastutusrikast ja väljakutsuvat tööd suures meediafirmas
Vajadusel paindlikku tööaega
Motiveerivat töökeskkonda ja –korraldust, võimalust mõjutada oma sissetulekut
Häid enesearendusvõimalusi uute tehnoloogiate vallas

Tööpakkumise number
#56235