Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #170591

Mobiiliteenuste programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Mobiiliteenuste programmeerimine

Ootused kandidaadile

- põhjalik J2ME, J2SE või J2EE kogemus
- tarkvara projekteerimis- ja analüüsikogemus

Ettevõte pakub

- põnevat väljakutset mobiiliteenuste väljatöötamisel
- tööd noores, ent oma valdkonnas kogenud meeskonnas
- mugavat töökeskkonda ja kaasaegseid töövahendeid

Tööpakkumise number
#170591

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2008

Manpoweri kliendiks on Regio AS, mille tegevusaladeks on kaartide, geoinfo ja tarkvara loomine ning hooldamine.
Regio partneriteks on omal alal kõige tugevamad suurfirmad Ericsson, Oracle ja Mapinfo.
Regio on Aasta Innovaator 2005 ja Ettevõtluse Auhind 2005 auhinna laureaat.
Regio on registreeritud eraõigusliku teadus- ja uurimisasutusena.

Vaata rohkem