https://www.cvkeskus.ee/667817
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on hinnata seadme välimust ja testida funktsioone. Kui tegemist on katkise seadmega, märgid süsteemi leitud vigastused ja vead. Eemaldad seadmelt eelmise kasutaja andmed. Liigutad testitud seadmed ette nähtud kohta.


Ootused kandidaadile

Oled oma tegemistes kiire, samas täpne ja märkad detaile. Oled kohusetundlik, töökas ja mõtled kaasa. Oled tulemustele orienteeritud, mõistad nalja, hoolid keskkonnast ja huvitud üldisemalt tehnikast.


Ettevõte pakub

Meil saad võimaluse rakendada oma teadmisi ja omandada kogemusi erinevates kiiresti arenevates valdkondades. Meie töötajad ütlevad, et meil töötavad maailma parimad inimesed, siin on suurepärased arenguvõimalused ja, mis seal salata, tasuta lõunad ja puuviljad. Ootame sinuga kohtumist, et saaksime sulle kõigest lähemalt rääkida.


Tööpakkumise number
#667817

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
14. september 2020
Mobiiliseadmete testija Mobiiliseadmete testija

Replace OÜ

Replace OÜ tegutseb elektroonikaseadmete taaskasutuse täisteenuse pakkumisega, mille käigus sisseostetud seadmed testitakse ja suunatakse uuele ringile. Tehtava töö kaudu annavad meie meeskonnaliikmed igapäevaselt omapoolse panuse ökoloogilise jalajälje vähendamiseks. Tänaseks töötab meil juba üle 300 töötaja.

Vaata rohkem

Mobiiliseadmete testija
You are applying to:
Mobiiliseadmete testija
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!