Mobiiliseadmete testija VIP8

REPLACE OÜ

Tööpakkumise number

628541

Replace OÜ Mobiiliseadmete testija

Töö kirjeldus

Võtad mobiiliseadme, vaatad otsa, mõtled kas on katki või terve. Kui on terve, siis hindad seadme välimust ja testid funktsioone. Kui on katki, siis märgid süsteemi leitud vigastused ja vead. Eemaldad eelmise kasutaja andmed. Paned testitud seadmed kasti ja viid kasti järgmisesse kohta.


Nõudmised kandidaadile

Kiire. Täpne. Tähelepanelik. Kohusetundlik. Taibukas. Süsteemne. Töökas. Tulemustele orienteeritud. Mõistad nalja. Hoolid keskkonnast. Tehnika huviline.


Ettevõte pakub

Meie töötajad ütlevad, et meil töötavad maailma parimad inimesed, siin on suurepärased arenguvõimalused ja, mis seal salata, tasuta lõunad ja puuviljad. Meie poolt on vajalikud töövahendid, toetame sportimisvõimalusi ja korraldame nii tiimisiseseid kui ka üleettevõttelisi üritusi.Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
20. november 2019
Brutopalk:
850.00 - 1200.00 €/kuus
Soovin kandideerida

Mobiiliseadmete testija


REPLACE OÜ

Replace OÜ tegutseb elektroonikaseadmete taaskasutuse täisteenuse pakkumisega, mille käigus sisseostetud seadmed testitakse ja suunatakse uuele ringile. Tehtava töö kaudu annavad meie meeskonnaliikmed igapäevaselt omapoolse panuse ökoloogilise jalajälje vähendamiseks. Tänaseks töötab meil üle 250 töötaja.

Avan ettevõtte profiili