https://www.cvkeskus.ee/660105
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Ootame Sind, kui huvi tehnika vastu paneb su silmad särama. Meie juures saad kiskuda mobiiltelefonid juppideks, uurida nende hingeelu ja sõltuvalt vea tüübist teha parandus- ja hooldustöid.


Nõudmised kandidaadile


  • Oled täpse silma ja kindla käega.

  • Oma tegemistes korrektne ja kohusetundlik.

  • Julged katsetada ja eksida.

  • Oled valmis õppima ja end arendama.

  • Oled tulemustele orienteeritud.

  • Iseloomult ilus, tark ja osav.


Ettevõte pakub

Meil saad võimaluse rakendada oma teadmisi ja omandada kogemusi erinevates kiiresti arenevates valdkondades. Meie töötajad ütlevad, et meil töötavad maailma parimad inimesed, siin on suurepärased arenguvõimalused ja, mis seal salata, tasuta lõunad ja puuviljad. Tööks vajalikud vahendid on meie poolt.

Ootame sinuga kohtumist, et saaksime Sulle kõigest lähemalt rääkida.


Tööpakkumise number
#660105

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. august 2020
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2020
Mobiilide tehnik Mobiilide tehnik

Replace OÜ

Replace OÜ tegutseb elektroonikaseadmete taaskasutuse täisteenuse pakkumisega, mille käigus sisseostetud seadmed testitakse ja suunatakse uuele ringile. Tehtava töö kaudu annavad meie meeskonnaliikmed igapäevaselt omapoolse panuse ökoloogilise jalajälje vähendamiseks. Tänaseks töötab meil ligi 300 töötajat.

Vaata rohkem

Mobiilide tehnik
You are applying to:
Mobiilide tehnik
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!