Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640451

Mobiilide tehnik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 17. veebruar 2020
Kuulutus aegub:17. märts 2020

Töö kirjeldus

Ootame Sind, kui huvi tehnika vastu paneb su silmad särama. Meie juures saad kiskuda mobiiltelefonid juppideks, uurida nende hingeelu ja sõltuvalt vea tüübist teha parandus- ja hooldustöid.

Ootused kandidaadile

Oled täpse silma ja kindla käega. Oma tegemistes korrektne ja kohusetundlik. Julged katsetada ja eksida. Oled valmis õppima ja end arendama. Oled tulemustele orienteeritud. Iseloomult ilus, tark ja osav.

Meil saad võimaluse rakendada oma teadmisi ja omandada kogemusi erinevates kiiresti arenevates valdkondades. Meie töötajad ütlevad, et meil töötavad maailma parimad inimesed, siin on suurepärased arenguvõimalused ja, mis seal salata, tasuta lõunad ja puuviljad. Ootame sinuga kohtumist, et saaksime Sulle kõigest lähemalt rääkida.

Tööpakkumise number
#640451

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. märts 2020
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2020

Replace OÜ tegutseb elektroonikaseadmete taaskasutuse täisteenuse pakkumisega, mille käigus sisseostetud seadmed testitakse ja suunatakse uuele ringile. Tehtava töö kaudu annavad meie meeskonnaliikmed igapäevaselt omapoolse panuse ökoloogilise jalajälje vähendamiseks. Tänaseks töötab meil ligi 300 töötajat.

Vaata rohkem