https://www.cvkeskus.ee/458608

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Mitme aine õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 458608

Tööpakkumise number

458608

Töö kirjeldus

Maarjamaa Hariduskolleegiumi Emajõe õppekeskus ootab oma kollektiivi mitme aine õpetajat, kes tekitab õpilastes koolirõõmu ja tagab motiveeritud õppimise. Oskab anda õpilasele arendavat tagasisidet. Meil on väikesed klassid: 1:1, 1:4 ja 1:8 õpe.


Nõudmised kandidaadile

Vastavus haridus- ja teadusministri 29.08.2013 määruses nr 30 "Direktori, õppealajuhataja, õpetajate ja tugispetsialistide kvalifikatsiooninõuded" põhikooli hariduslike erivajadustega õpilaste õpetaja kvalifikatsiooninõuetele.


Ettevõte pakub

Töökeskkonda 2015/2016 õppeaastal valminud uues koolikompleksis, kus on loodud tänapäevased suurepärased töötingimused. Toetavaid kolleege ja toimivat tugispetsialistide süsteemi. Tööks vajalikke koolitusi ja supervisioone. Võimalust kaasa rääkida uue koolikultuuri loomisel, mis aitaks suurendada eriliste laste toimetulekuoskust elus.
Töötasu alates 1100,00 eurot.
Kandideerimiseks saata CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad ja kaaskiri.


Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
6. veebruar 2017

FIRMA NIMI PEIDETUD

Maarjamaa Hariduskolleegium on Haridus-ja Teadusministeeriumi hallatav põhikool kasvatuse eritingimusi vajavatele ning tundeelu- ja käitumishäiretega õpilastele. Kooli tegevuse eesmärk on olla kasvatusliku rõhuasetusega põhikool, kus on loodud õpilasele eakohased ja individuaalsed võimalused haridustee jätkamiseks, tervise, heaolu ja turvalisuse toetamiseks ning resotsialiseerumiseks ühiskonda. Kooli ülesanne on olla kool-kompetentsikeskus õpilastele, lapsevanematele, õpetajatele ja koostööpartneritele, et toetada õppijate arengut isiksuse, töö- ja ühiskonnaelus vajalike teadmiste, oskuste ja hoiakute ning valmisolekute kujundamiseks, kasutades selleks koordineeritult nii haridus-, sotsiaal- kui ka tervishoiuvaldkonna meetmeid.
Maarjamaa Hariduskolleegiumil on kaks õppekeskust: Emajõe ja Valgejõe.