Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #229650

Misso Kooli direktor

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lasteaed-põhikooli juhtimine ja töö korraldamine

Ootused kandidaadile

Kvalifikatsiooninõuded:
1) pedagoogiline kõrgharidus ja vähemalt kolmeaastane pedagoogilise töö staa˛ ning läbitud 240-tunnine juhtimiskoolitus või
2) muu kõrgharidus ja vähemalt viieaastane pedagoogilise töö staa˛, omades vähemalt pedagoogi ametijärku, ning läbitud 240-tunnine juhtimiskoolitus või
3) kõrgharidus ja vähemalt kolmeaastane samaväärse organisatsiooni juhtimise kogemus ning läbitud vähemalt 240-tunnine pedagoogikakursus ja 160-tunnine koolijuhtimiskoolitus

Täiendavad nõuded:
1) teadmised eelarvelise asutuse majandustegevuse põhimõtetest;
2) eesti keele oskus kõrgtasemel;
3) ühe võõrkeele oskus vähemalt suhtlustasandil;
4) juhtimisalased teadmised;
5) vastutustunne, korrektsus ja täpsus;
6) koostööoskus ja väga hea suhtlemisoskus;
7) arvuti ja Interneti kasutamisoskus ning
8) õpi- ja otsustusvõimelisus, analüüsimis- ja planeerimisvõime;
9) B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

erialast täiendkoolitust
kaasaegseid töötingimusi
meeldivat töökollektiivi

Tööpakkumise number
#229650