Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198809

Minski (Valgevene) osakonna juht

CVKeskus.ee klient
Valgevene
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rahvusvahelise logistika firma osakonna käivitamine ja juhtimine Minskis Valgevenes.
Tööülesanded:
- Rahvusvahelise maa- ja õhutranspordi ning tollivormistuse järelevalve
- Müük ja suhtlus võtmeklientidega
- Alltöövõtjate juhtimine
- Minski personali värbamine ja juhtimine
- Vastutus üksuse tulemuslikkuse eest

Ootused kandidaadile

- Logistika- või majandusalane kõrgharidus (soovitavalt rahvusvaheline)
- Pikaajaline töökogemus rahvusvahelise maa-, mere- ja õhutranspordi ja logistika ettevõtte juhtimises (soovitavalt üle 3 aasta)
- Pikajaline Minski Valgevene logistika, ametkondliku bürokraatia ja maa tavade tundmine (soovitavalt töökogemused MInskis, Valgevenes üle 3 aasta)
- Suurepärane suhtlemisoskus ja positiivne ellusuhtumine
- Dünaamilisus ja võime kohaneda kiiresti muutuva ümbrusega
- Väga hea pingetaluvus, analüüsi-, algatus- ja korraldusvõime
- Väga hea vene ja inglise keele oskus nii kirjalikult kui suuliselt, kasuks tuleb valgevene, ukraina, saksa keele ja teiste keelte oskused
- Arvuti kasutus oskused

Ettevõte pakub

- Arengu ja karjääri võimalusi
- Aktiivset rahvusvahelist suhtlemist, põnevat ja pingelist tööd, kaasaegset töökeskkonda
- Konkurentsivõimelist töötasu ja muid hüvitisi kokkuleppel

Lisainfo

Töökoht on MInskis Valgevenemaal. Sobib ka väike logistika firma , kes omab oskusi ja töökogemusi Valgevenest, kes soovib teha koostööd suure rahvusvahelise logistika kontserniga.

Tööpakkumise number
#198809