Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49233

Minibussi juht (Iirimaale)

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd Iirimaale, Wicklow linna (Dublinist ca 40 km) minibussi juhile, kellel on vajalik D kategooria juhiloa olemasolu ning eelnev kogemus.

Ootused kandidaadile

Eeldame inglise keele oskust suhtlustasandil, valmisolekut asuda tööle Iirimaale
Soovitavad omadused kandideerijatele oleksid sõbralikkus, abivalmidus, kohanemisvõime ja tahe töötada inglisekeelses keskkonnas.

Pakume töötamise võimalust inglise keelses keskkonnas, töötasu ca 8eur /tunnis. Majutuskulud on ca 60 - 70 eur/nädalas

Tööpakkumise number
#49233

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. august 2005
Kuulutus sisestati:
8. august 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem