Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196795

Mikrobioloogia osakonna müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* aktiivne müügitöö olemasolevatele klientidele
* uute toodete tutvustus ja tootekoolitus laboriseadmete, kemikaalide jm vahendite osas.
* klientide haldus
* aruandlus
* inventuurid
* messidel ja koolitustel osalemine

Ootused kandidaadile

* kõrgharidus bioloogia või meditsiini alal
* töökogemus mikrobioloogina või analoogsel alal vähemalt 3 aastat
* mikrobioloogile vastavad teadmised ja müügijuhi oskused
* eesti-, soome-, inglise- ja vene keele oskus heal tasemel

Ettevõte pakub

* mitmekülgset ja huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes
* motiveerivat töötasu
* täienduskoolitusi
* sporditoetust
* suvised ja talvised firmaüritused

Tööpakkumise number
#196795

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. mai 2010
Kuulutus sisestati:
7. mai 2010

CV Keskuse kliendiks on Berner Eesti OÜ. Berner Eesti OÜ on 125 aastat Soomes tegutsenud Berner OY tütarettevõte. Emafirma laiast tootevalikust esindame Eestis meditsiini-, farmi-, taimekaitse- ja puhastuskeemiatooteid. Lätis ja Leedus taimekaitsevahendeid. Eestis asuvas kontoris töötab hetkel 7 inimest, Lätis ja Leedus kokku 4 inimest. Vt ka www.berner.ee ja www.berner.fi.

Vaata rohkem