Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68866

MIG/TIG keevitaja

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on erinevate tooliraamide keevitustööd. Tegemist on seeriatoodanguga. Töö ei ole füüsiline ja üldjuhul on tööd võimalik teha istudes. Töökoht asub Soomes, Lahtis.

Ootused kandidaadile

  • Vastav kutsealane haridus või täiendkoolitus;
  • Vähemalt aastane töökogemus keevitustöödest;
  • Tugev töötahe, ausus ja kohusetunne ning täpsus;
  • Soome keele oskus (tellimuste vastuvõtmine);

Ettevõte pakub

  • Head töötingimused;
  • Konkurentsivõimeline töötasu: 9-10 €/h bruto;
  • Elamine korraldatud tööandja korteris soodsa
lisatasu eest;

KÜSI HUVI KORRAL LISA SOOMES TÖÖTAMISE TINGIMUSTEST!

Lisainfo

Vaata lisa: www.uniq-u.com. Registreerige ennast kodulehe kaudu meie andmebaasi.

Uniq U viib läbi ka erinevaid koolitusi :
-tööohutuskoolitus;
-tuletöökoolitus;

Otsime pidevalt kvalifitseeritud oskustöölisi meie klientideks olevatele ettevõtetele.

Tööpakkumise number
#68866