Migratsiooni- ja piirivalvepoliitika osakonna peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 148086

Tööpakkumise number

148086

Töö kirjeldus

• Euroopa Liidu Üleminekutoetuste programmist finantseeritud Siseministeeriumi valitsemisala asutuste konsulteerimine projektide elluviimise küsimustes ja järelevalve teostamine projektide elluviimise üle;
• Šveitsi-Eesti koostööprogrammi rakendamise koordineerimine ja projektide järelevalve Siseministeeriumi valitsemisalas;
• Siseministeeriumi valitsemisala asutuste osalemise koordineerimine teistes sisejulgeolekualastes koostööprogrammides.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerimine, kui:
• omad kõrgharidust;
• Sul on eelnev 1-aastane töökogemus avalikus teenistuses;
• Sul on teadmised Euroopa Liidust, selle eesmärkidest ja institutsioonidest;
• Sul on teadmised avaliku sektori tööpõhimõtetest, ülesehitusest, põhimõtetest ja arengusuundadest:
• valdad väga head eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas;
• oled hea analüüsi- ja sünteesivõimega, koostöövalmis ja tulemustele orienteeritud;
• oled hea suhtleja ja väärtustad meeskonnatööd;
• Sul on oskus edastada infot ja anda konstruktiivset tagasisidet.

Kasuks tuleb:
• Euroopa Liidu projektide rakendamise kogemus.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
• huvitavaid väljakutseid professionaalses ja arenevas meeskonnas;
• koolitusvõimalusi ja arenguperspektiivi;
• suhtlemisvõimalust erinevate ametiasutustega.

Lisainfo

Sinu töökoht saab olema Siseministeeriumis aadressil Pagari 1, Tallinn.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
29. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2008

Siseministeerium koos oma valitsemisalaga on Eesti suurim avaliku sektori asutus, kus töötab üle 14 000 inimese. Ühendades endas nii riigi sisejulgeoleku tagamiseks vajaliku, regioonide stabiilsuse ja jätkusuutliku arengu võimaluste loomise, usuasjadega tegelemise kui ka rahvastikutoimingute korraldamise, on meie ühiseks missiooniks koostöös suurendada turvalisust ja luua tingimused stabiilseks arenguks kogu Eestis.