Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198636

Migratsiooni- ja piirivalvepoliitika osakonna õigusnõunik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha tööülesanneteks on kodakondsus, migratsiooni- ja piirivalvevaldkonnas

  • õigusaktide eelnõude ettevalmistamine ja nende menetlemise koordineerimine;
  • õigusaktide analüüsimine ja nende vastavuse kontrollimine Eesti, Euroopa Liidu ja rahvusvahelisele õigusele;
  • ministeeriumi juhtkonna ja ametnike nõustamine õigusalastes küsimustes.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui

  • Sul on juriidiline kõrgharidus;
  • Sul on soovitavalt eelnev töökogemus õigusvaldkonnas;
  • valdad eesti keelt kõrgtasemel ning inglise keelt vähemalt kesktasemel;
  • omad häid teadmisi riigi põhikorrast ja avalikust haldusest ning EL organisatsioonist ja toimimispõhimõtetest;
  • omad teadmisi ja oskusi õigusaktide eelnõude väljatöötamisest ja menetlemisest.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd lahendustele suunatud organisatsioonis;
  • enesetäiendusvõimalusi.

Lisainfo

Sinu töökoht saab olema Siseministeeriumis aadressil Lai 46/48, Tallinn.

Kandideerimiseks palume Sul saata CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga.

Lisainformatsioon telefonil 612 5012 (Sirli Luik, personaliosakonna peaspetsialist).

Tööpakkumise number
#198636