Värsked tööpakkumised

Migratsiooni- ja piirivalvepoliitika osakonna õigusnõunik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 175805

Tööpakkumise number

175805

Töö kirjeldus

Ametikoha tööülesanneteks on migratsiooni ja piirivalve valdkonnas
• õigusaktide eelnõude väljatöötamine ja nende menetlemise koordineerimine;
• õigusaktide rakendamise korraldamine;
• õigusaktide analüüsimine ja nende vastavuse kontrollimine Eesti ja Euroopa Liidu õigusele.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui
• omad juriidilist kõrgharidust;
• Sul on vähemalt kaheaastane eelnev töökogemus õigusvaldkonnas (soovitavalt avalikus teenistuses);
• valdad eesti keelt kõrgtasemel ning inglise keelt vähemalt kesktasemel;
• omad häid teadmisi riigi põhikorrast ja avalikust haldusest ning EL organisatsioonist ja toimimispõhimõtetest;
• omad teadmisi ja oskusi õigusaktide väljatöötamisest ja menetlemisest.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle
• huvitavat ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis;
• sõbralikku ja toetavat töökollektiivi;
• enesetäiendusvõimalusi;
• koostöö tegemise võimalust erinevate ametiasutustega Eestis ja Euroopa Liidus.

Lisainfo

Ametikoha ametijuhendiga saad tutvuda Siseministeeriumi koduleheküljel aadressil

Sinu töökoht saab olema Siseministeeriumis aadressil Pagari 1, Tallinn.

Kandideerimiseks palume sul CV Keskuse vahendusel saata elulookirjeldus ja motiveeritud sooviavaldus, kuhu oleks märgitud ka palgasoov.

Lisainformatsioon tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 5216 (Sven Anderson, migratsiooni ja piirivalvepoliitika osakonna juhataja asetäitja piirivalveasjade alal osakonnajuhataja ülesannetes) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 5012 (Sirli Luik, personaliosakonna peaspetsialist).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
11. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
25. märts 2009

Siseministeerium koos oma valitsemisalaga on Eesti suurim avaliku sektori asutus, kus töötab üle 11 000 inimese. Ühendades endas nii riigi sisejulgeoleku tagamiseks vajaliku, regioonide stabiilsuse ja jätkusuutliku arengu võimaluste loomise, usuasjadega tegelemise kui ka rahvastikutoimingute korraldamise, on meie ühiseks missiooniks koostöös suurendada turvalisust ja luua tingimused stabiilseks arenguks kogu Eestis.