Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #326825

Migratsiooni- ja piirivalvepoliitika osakonna nõunik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • riigi migratsiooni ja piirivalvepoliitika kujundamiseks vajalike uuringute ja analüüside läbiviimine ja korraldamine;
  • valdkonna õigusloomeks vajaliku analüüsi ja ülevaadete koostamine;
  • valitsemisala asutuste valdkonnapõhise tegevuse analüüsimine ning ettepanekute tegemine.

Ootused kandidaadile

  • magistrikraad või sellega võrdsustatud kvalifikatsioon (soovitavalt sotsiaalteadustes);
  • väga head teadmised sotsioloogiast, riigi- ja halduskorraldusest ja õigusloome protsessist;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus vähemalt kesktasemel ja teise võõrkeele oskus suhtlustasandil;
  • erinevate uurimismeetodite kasutamise oskus, sobiva uurimismeetodi valimise ja rakendamise oskus;
  • arvuti teksti- ja andmetöötlusprogrammide kasutamise oskus;
  • hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus nii kõnes kui kirjas;
  • oskus planeerida tööaega, väga hea analüüsivõime ning oskus infot täpselt ja arusaadavalt edastada.

Kasuks tuleb:
  • teadmised või eelnev töökogemus siseturvalisuse valdkonnas;
  • eelnev töökogemus avalikus sektoris või koostöö avaliku sektori organisatsioonidega.

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd riigi suurima valitsemisalaga ministeeriumis;
  • häid erialase enesearendamise võimalusi,
  • kaasaegseid töötingimusi väärikas ja ilusas hoones Tallinna vanalinnas.

Lisainfo

  • täiendav info tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 5120 (Ruth Annus, migratsiooni- ja piirivalvepoliitika osakonna juhataja);
  • kandideerimiseks palume saata elulookirjeldus koos töötasusooviga ning lisada motivatsioonikiri, mis sisaldaks kandidaadi visiooni 5 aasta perspektiivis.

Tööpakkumise number
#326825

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
16. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2013

Siseministeerium ja tema valitsemisala moodustavad Eesti suurima ministeeriumi, kus töötab ühtekokku ligi 10 000 töötajat. Oma igapäevatöös arendab ja suunab ministeerium kahte valdkonda: siseturvalisuse ja regionaalvaldkonda. Siseministeeriumi valitsemisalasse kuuluvad Politsei- ja piirivalveamet, Päästeamet, Häirekeskus, Kaitsepolitseiamet, Sisekaitseakadeemia, Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus ning 15 maavalitsust.

Vaata rohkem