Migratsiooni- ja piirivalvepoliitika osakonna nõunik (ajutine ametikoht esmase teenistustähtajaga 31.12.2009)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 162542

Tööpakkumise number

162542

Töö kirjeldus

• Toetuse saajate konsulteerimine Euroopa Liidu Solidaarsusprogrammi Euroopa Pagulasfondi ja Välispiirifondi vahendite kasutamise küsimustes;
• projektide ja programmide järelevalvetoimingute läbiviimine ning vastavate plaanide kontrollaktide ja aruannete koostamine nii eesti kui inglise keeles.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui
• omad kõrgharidust (soovitavalt majanduse, õiguse või avaliku halduse erialal);
• omad eelnevat töökogemust avalikus teenistuses vähemalt 2 aastat;
• Sul on teadmised avaliku sektori tööpõhimõtetest ja tunned Euroopa Liidu organisatsiooni toimimismehhanisme;
• oskad inglise keelt kõnes ja kirjas vähemalt kesktasemel;
• Sind iseloomustab hea analüüsi- ja üldistusvõime, koostöövalmidus, tulemustele orienteeritus ja hea suhtlemisoskus.

Pakume Sulle huvitavat ja mitmekülgset tööd professionaalses ja arenevas meeskonnas, sõbralikku töökollektiivi, koostöö tegemise võimalust erinevate ametiasutustega ja enesetäiendusvõimalusi.

Lisainfo

Sinu töökoht saab olema Siseministeeriumis aadressil Pikk 61, Tallinn.

Kandideerimiseks palume Sul koos elulookirjeldusega saata motiveeritud sooviavaldus ja palgasoov.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
15. september 2008
Kuulutus sisestati:
26. august 2008

Siseministeerium koos oma valitsemisalaga on Eesti suurim avaliku sektori asutus, kus töötab üle 14 000 inimese. Ühendades endas nii riigi sisejulgeoleku tagamiseks vajaliku, regioonide stabiilsuse ja jätkusuutliku arengu võimaluste loomise, usuasjadega tegelemise kui ka rahvastikutoimingute korraldamise, on meie ühiseks missiooniks koostöös suurendada turvalisust ja luua tingimused stabiilseks arenguks kogu Eestis.