Värsked tööpakkumised

MIG/MAG roboti keevitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 94576

Tööpakkumise number

94576

Töö kirjeldus

Töökoht Riihimäel metallkonstruktsioone valmistateva tehase kogemusega robotikeevitajale.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik töökogemus Motoman vöi sarnase keevitusrobotiga, keevitus- ja tööjooniste lugemisoskus. Vajalik kogemus ka MIG/MAG keevitusega. Kasuks tuleb keevitus sertifikaatide, tuletöökaardi ja tööturvalisus kaardi olemas olu. Kasuks tuleb Soome keele oskus. Tööle käimist kergendab isikliku auto kasutamis vöimalus. .

Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele ja kandideeerija oskustele. Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

CV kindlasti tuua välja eelnevad töökohad, konstruktsioonide kirjeldused, materjalöide ~ paksused, keevitusprotsessid, millega keevitasite. Samuti eri materjalide keevitusoskused ja teiste metallitööde oskused.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
7. märts 2007
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2007
Brutopalk:
Alates 150 kuni 190 EEK tunnis