Värsked tööpakkumised

MIG/MAG koostaja-keevitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183082

Tööpakkumise number

183082

Töö kirjeldus

Töökoht metallkonstruktsioone valmistava tehase kogemusega MIG/MAG keevitajale. Töö Helsingi lähedal esialgselt 2-3 kuuks.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik töökogemus metallkonstruktsioone valmistatevas tehastes, keevitus- ja tööjooniste lugemisoskus. VAJALIK SOOME KEELE OSKUS!!! Kasuks tuleb keevitussertifikaatide, tuletöökaardi ja tööturvalisuskaardi olemasolu, . Tööle käimist kergendab isikliku auto kasutamisvöimalus.

Tööleping Soome firmaga. Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele ja kandideeerija oskustele. Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

CV-s kindlasti tuua välja eelnevad töökohad, konstruktsioonide kirjeldused, materjalide paksused, keevitusprotsessid, millega keevitasite. Samuti eri materjalide keevitusoskused ja teiste metallitööde oskused.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
10. september 2009
Kuulutus sisestati:
25. august 2009
Brutopalk:
Alates 140 kuni 186 EEK tunnis

Barona Eesti OÜ Soome kontserni Barona tütarettevõte. Barona Eesti OÜ tegevusvaldkonnaks on tööjõu rentimine ja töövahendamine tööstustele, logistikaettevõtetele, ehitustele ja kontoritesse.