Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #512826

MIG/MAG keevitaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses tootmismahtude suurenemisega, otsime Keevitajat
Tööülesanded
Metallitöötlemise ettevõte võtab tööle metallitööde keevitaja.

Ettevõtte peamine tegevus on metalli CNC-lõiketöötlus, lisaks
keevitamine, lukksepatööd ja universaalpingitöö.

Tööülesannete hulka kuulub metallkonstruktstioonide ja osade keevitamine.
Töö eeldab täpsust ja jooniste lugemise oskust.

Ootused kandidaadile

Vähemalt keskeri haridus metallitöö, mehaanika või masinaehituse
valdkonnas,
varasem töökogemus metallitöötlemise ettevõttes tuleb kasuks,
masinaehituse tööjooniste lugemise oskus,
kohusetundlikkust,
tehniliste jooniste koostamise programmide tundmine (AutoCAD)
eesti ja vene keele oskus suhtlemistasandil.

Kasuks tuleb:
Keevitaja sertifikaatide olemasolu.
Teraskonstruktsiooni montaaži ja objekti töökogemus.
Võimalus viibida lähetustel soovi korral Soomes ja Rootsis.

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd arenevas ettevõttes,
kaasaegseid töötingimusi,
tööd uutel seadmetel,
Sobivusel stabiilset töösuhet ja tööle vastavat palka
Huvitavat ja vastutusrikast tööd.

Ühendust võetakse eelvaliku läbinud kandidaatidega.

Lisainfo

Koht täidetakse esimese sobiva kandidaadi leidmisel !
Saada oma CV ja motivatsioonikiri
info(at)steelstructure.ee

Lisainfo: 56 808 885

Tööpakkumise number
#512826

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1300 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2018

CVKeskus.ee klient

Best Steel Structure OÜ on metallkonstruktsioonide tootja.
Ehitame metallkonstruktsioonist ja sandwich paneelist tootmishooneid, laohooneid, põllumajandushooneid, abihooneid, stock-office tüüpi ärihooneid, eramuid.

Vaata rohkem