Värsked tööpakkumised

MIG-MAG-TIG Keevitajad

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360695

Tööpakkumise number

360695

Töö kirjeldus

Erinevate metallkonstruksioonide kokku keevitamine vastavalt ette antud metalli jooniste järgi. On vaja keevitada ka mag keevitusega roostevaba lehtmetalli paksusega 2-3mm.

Nõudmised kandidaadile

Eelned töökogemus keevitaja-koostaja, kehtivad sertifikaadid, aus, lojaalne, täpne, alkoholist mitte sõltuv inimene, kasuks tuleb auto olemas olu, soome või inglise keele valdamine kõnes. Peab saama vajadusel koheselt tööle asuda.

Ametlikku töötasu, aitame majutuse leidmisel, headele töömeestele pakume tööd pikemaks ajaks. Palume mitte kandideerida kui teie ei vasta ette antud tingimustele. Võtame ühendust välja valitud kandidaatidega ise.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 11 kuni 13 EUR tunnis